| justme_2041 a întrebat:

Hey buna! de 2 zile ma doare ceafa,sad
si transpir seara, si cateodata simt ca ma sufoc
si treabui sa deschid geamul, si nu dorm nici invelitasad
eu cred ca am racit, voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ai racit pentru ca iti e foarte cald din cele spuse de tine si cand simti ca te sufosi inseamna ca ar trebui sa mergi la doctor clar ai si probleme cu respiratia. cu respiratia este de la prea multe concerte.
deci ai racit serios.

2 răspunsuri:
| dαɴЗ a răspuns:

Si eu patesc la fel.Imi curge nasu...Dorm toata ziua, da sunt racit si cred ca si tu, acum stau tocmai cu geamu deschis da ma omara taikmiu ca stau cu el si lui ii e frigsad Eu iau Nurofen sau Norofen laughing
Oricum, in cateva zile trece.
Sanatate :*!

| dαɴЗ a răspuns:

Pentru nas ia picaturi pentru nas, gasesti la farmacie.