| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sall all! Daca esti manelist nu te obosi sa lasi comentarii... Deci sa >>>incep As vrea sa cunosc cat mai multe persoane care iubesc rock'ul pentru ca dau mereu peste manelisti x-( In tara asta aud numai manele peste tot unde ma duc, logic doar e Romania si numai la noi se putea intampla asta! Vreau sa fac special un blog unde sa descurajam obsesia pentru manele dar am nevoie de ajutor! Nu am gasit prea multi doritori si de aceea apetez la TPU! Vreau sa'mi lasati parerea voastra despre manele, daca se poate si un id de mess

4 răspunsuri:
| ArcAnna a răspuns:

Wow deci oamenii nu se agita.manelele sunt cel mai prost gen care exista.aceea nenumindu'se muzica.nu vei reusi sa ii descurajezi.prostia nu are leac asa ca.ce sa spun te sustin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manele= *** smiorcaiala haolo viata mea haolo dusmani mei haolo bani femei avere ahah sa furam sa crapam tot la bulau ne bagam
deci
eu cand le aud mie javra jena scarba nu suport smiorcaielile tiganilor cu fetele alea negre umflati cu ochi in cap NUI SUPORT HRISTOASE

deci ascult orice in afara de manele/coru biserici /populara/ si melodiile cretine pentru copii fericiti...rolling on the floor)

scuze ca sunt radical dar ai cerut o parere

my facebook Alexanderk Alexanderk

| DuddăBântuită a răspuns:

Stiu ca exista multi tampiti care asculta manele, la scoala mea 60 % sunt cocalari si pitipoancehee hee Se cred superiori, fete de 12 ani care pozeaza cu tatele la vedere si stau non stop sa isi faca parul ca sa vina frumos pe decolteul lor, sau baieti care asculta manele la telefoanele mobile aproape de biroul directoarei. Copii tampiti, ce mai. Si apropo, iubesc rockul, dar nu sunt rockerita. Rock ascult de obicei Bon Jovi, Iron Maiden, Metallica sau Cargo. Si putin Ozzy happy id panda.crucifixion big grin

| carmenzlatan a răspuns:

Suntem acei 1%ce nu asculta manele, manelisti sunt doar aia fara gusturi...cauta-ma pe facebook carmen zlatan