| PeAripiDeVant a întrebat:

Hey.
Se spune despre romani ca dupa ce concep un lucru, realizeaza ca ar fi putut s-o faca mult mai bine.
Ce credeti despre asta?

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu doar la romani se aplica chestia asta.Ci peste tot, tu nu te gandesti niciodata ca ai fi putut sa iei decizii mai bune, sau sa actionezi in alt fel?

| RagnarokR a răspuns:

Cred ca asa si e. Cei puternici se chinuie sa indobitoceasca populatia prin toate mijloacele posibile, in acest caz, si prin zicale, pe care multi le cred si actioneaza conform lor.