| Justmeandmysmile a întrebat:

Hey toata lumea happy. Va bucurati ca ati inceput scoala? In ce clasa ati trecut? Eu a 10-a, dar la fata par mai mica tongue.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Pari mai mica in poza.

| Lamaitzza a răspuns:

Buna. Nu, nu ma bucur ca a inceput scoala, urasc acest lucru.
Am trecut clasa a VIII - a. :-)

| LoveToHate a răspuns:

Am trecut a 11-a.
Nu, nu ma bucur ca am inceput scoala.Nu imi plac colegii sunt plini de fite.La inceput ma gandeam ca e doar o iluzie de-a mea, dar nu-i asa.
In rest, totul e ok.happy

| TashaUhm a răspuns:

Nuuuu`! Tu te bucuri cand iti da profa cate 10-15 probleme pe care nu stii sa le rezolvi. si cate 7 pagini de invatat`?
Ei bine. eu nu ma bucur.
Si. A8adevil

| dodicuta a răspuns:

Nu,nu ma bucur. Daca ma crezi toata vacanta am fost neutra si doar ieri am simtit ca e vacanta si de abia a inceput.Trec in clasa a VII-a.

| Kazumi a răspuns:

Pai nu..nu ma bucur deloc de inceperea scolii. Miar fi placut sa mai avem vacanta..sa mai jucam seara fotbal pana la epuizare si sa stam pana tarziu la 12 noaptea ascultand muzica si jucandune...vara e asa frumoasa si lipsita de griji.Am trecut a 7-a si nu imi place ca am chimie.Da ma rog cine invata.

| CupcakkeCaffe a răspuns:

Doar pentru faptul ca,,,, colegii sunt de treaba in rest absolut nu! Trec in clasa a 7-a.happy