| Ap_Gabriel_2001 a întrebat:

am o intrebare: cum sa ii demonstrez unei fete ca o iubesc?
mersi!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Prin fapte si vorbe. Trebuie sa stii de la bun inceput daca si ea la randul ei te place, caci daca sari ca un armasar peste sufletul ei, ai sansa de a o pierde. Fa-o ca un gentleman! Ofera-i buchete de flori cu bilete agate de flori, poti cauta texte si de pe internet pentru o simpla inspiratie asta daca nu-ti vine un text ceea ce sa asterni in scris. Daca ii stii ce ii place, in ce locuri prefera sa mearga sau sa faca, fa-i surprize de fiecare data sa o surprinzi. Prin asta isi va da seama ca o placi si ca tii la ea intr-adevar. Doar cand esti sigur pe tine insuti ca si ea iti raspunde la fel, abia atunci ii poti rosti si un Te Iubesc! Nu la orice situatie rostim aceste cuvinte magice, pentru ca nu stim niciodata reactia persoanei de langa noi.

Succes!

| Nemessys a răspuns:

Fa-o intr-un mod special si cat mai original. Si iti sugerez sa o faci mai mult prin fapte, nu vorbe.

| Andwta a răspuns:

Ii demonstrezi atunci cand o pui pe primul loc. Cand iti cere sa fii langa ea si tu ai pornit spre casa ei. Asta va demonstra ca o iubesti. Cand o saruti pe frunte, obraz sau mana si cand ai grija de ea. Aceste lucruri va arata ca o iubestii / tii la ea.

| Radulescu_Eduard_1955 a răspuns:

Pai ai putea vorbi cu ea si ii spui tot ce simti pentru ea si vezi ce iti zice.(Da sau Ba). Si ai putea sa ii iei flori si ciocolata sau ceva care stii sigur ca ii place. Dar ai grija ca daca e fata d-aia de se uita dupa marimea... si ce masina ai. nu cred ca ai nici o sansa. Din ce m-am uitat la pozele dupa profilul tau mi-am facut parerea ca esti de treaba si atragator pentru o fata. (nu stiu cum sa spun ca sa nu par gay). In orice caz asta e parerea mea. Eu acum 5 ani( dupa cum vezi poza ) imi placea de o fata dar fata aceea are iubit si mdaa