| balu a întrebat:

am si eu o problema. Ce subiecte de discutie as putea aduce intru-n dialog cu o fata.Va rog spuneti-mi pentru ca atunci cand ma intalnesc cu o fata, sau vorbesc cu ea nu stiu ce sa o intreb sau ce sa vorbesc cu ea.Cine imi da un raspuns bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Te salut incepatorule!--- doar bine stii ca, informatia este cheia succesului! --- nu-ti ramane decat ca, inainte de orice abordare, sa cauti sa aflii cat mai multe despre ea de la cunostinte/prieteni comuni dupa care, totul este simplu : subiecte de discutie, berechet!

1 răspuns:
| iMustbeReallybored2beHere a răspuns:

Oferai guma de mestecat, nu o sa se astepte la asta. =)
Intreab-o despre ea, tu trebuie doar sa faci introducerea si o sa vorbeasca ea pana te plictiseste.