| 22091998 a întrebat:

Da-mi va rog niste subiecte de discutie cu o fata.va rog mult.
DAU FUNDA!
PS scuze daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| Dilemaa a răspuns:

Of dragule. sti cum poti face o fata feicita? sau cel putin interesata de tine? intreab o despre pasiunile ei, intreab-o despre lucrurile care o fac sa se simta fericita, protejata, mai precis in lumea ei. Asta o face sa isi dea seama ca ai un interes pentru ea, si restul va curge ca painea calda. Ai gija mare cum vorbesti si ce spui. nu fii vagabond dar nici mong big grin. daca stii ce spun. Incerca sa fii sincer. Cam asta-s toate "ingredientele".

| Gogu06 a răspuns (pentru Dilemaa):

Si daca e genul de fata care este mai frumoasca cand tace ce fac?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand trebuie sa va aflati punctele comune.Degeaba ti-as pune sa vorbesti cu ea despre masini(exemplu)daca ea nu este interesata de asa ceva.Totul vine de la sine.

| neutrino a răspuns:

Intreab-o ce mai stie sa faca de mancare.

| Dilemaa a răspuns (pentru neutrino):

Tu glumesti!? laughing

| neutrino a răspuns (pentru Dilemaa):

Eu sper ca el glumeste, dar dupa o partida de sex, parca merge si ceva de mancat!

| Dilemaa a răspuns (pentru neutrino):

laughing Nu cred ca el voia sa ajunga pana acolo.

| neutrino a răspuns (pentru Dilemaa):

Dar ce voia? Sa manace o inghetata?

| Dilemaa a răspuns (pentru neutrino):

Ceva de genu. E la stadiul in care doar vorbeste cu ea, nu e un dobitoc care cere sa se culce cu fata de la prima intalnire.

| neutrino a răspuns (pentru Dilemaa):

Nu cere pentru ca nu este capabil, probabil din cauza varstei, nu pentru ca nu ar vrea! Daca, ipotetic vorbind, fata ar vrea, crezi ca el nu ar fugi?

| Dilemaa a răspuns (pentru neutrino):

Aici intervin mai multe chestii.
Astea nu se discuta aici. happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Vorbiti despre oja si machiaj spune-i ca si tie-ti plac si le folosesti. Sa vezi ce discutie iese.

| RoGaming a răspuns:

Care e culoarea ta preferata? laughing

| Alessiamariia a răspuns:

Pai eu sunt fata si parerea mea e ca cel mai simplu e sa fi tu insuti, nu te preface ca esti altcineva dupa o sa-ti vada adevarata fata si o sa zica ca esti un prefacut. Si ca subiect pai intreab-o ce il place cel mai mult sa faca, si ca sa ii intri pe sub piele o intrebi cum i-ar place sa se poarte un baiat cu ea. Restu cred ca vine de la sine sunt sigura ca o sa gasiti amandoi un subiect de discutie si fi diferit de alti baieti, nu incerca sa fi ca altii. asta o s-o atraga, ai sa vezi. Succes!