| Csjfndndjekekk a întrebat:

Hey TPU, eu si cu o fata care mi-a fost ca o soră mai mare ne-am apropiat mult una de alta,dar totusi oricat de mult ne-am apropiat, eu nu pot sa o întreb orice, chiar daca mi-a spus că nu se supără, credeti ca ar fi momentul sa incep sa vorbesc mai deschis cu ea?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poți să-i vorbești, dar cu condiția ca ceea ce îi vei spune, să nu te afecteze prea mult, în cazul unei trădări. Dacă te îndoiești, atunci, cu siguranță, nu e confidenta potrivită. Vorbește cu mama ta, e alegerea cea mai bună.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ce sa vorbesti mai deschis?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nici sotia (sotul) nu trebuie sa-ti stie toate secretele, daramite o prietena.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu avea încredere in oricine Alegerea este a ta