| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce planuiti sa faceti de revelion?

Eu azi am aflat ca o sa fiu acasa doar cu sora mea in acea zi, si planuiesc sa bag un maraton de animeuri si sa imi fac un ospat cu chipsuri, ciocolata, cola si alte porcarii la fel de sanatoase ca si cele mentionate inaine.

Sau poate o sa iau sarpele de caucuic al surorii mele si o sa il leg cu o ata si sa ma urc pe balconul casei si sa sperii copii care voi veni cu plugusorul. Credeti ca e o idee buna?

Deci... voi ce planuiti sa faceti de revelion?

70 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Habar nu am ce voi face de Revelion. Mai este atata timp pana atunci. Noi de fel nu ne facem planuri din timp, pentru ca ceva intervine intre timp. Noi de fel ne hotaram pe ultima suta de metri cu 1-2 zile inainte ce facem de Revelion. Iti voi spune dupa Anul Nou ce am facut laughing.

| RAY a răspuns:

Man doar ma sti eu nu-mi fac planuri de astea eu traiesc clipa, momentul, nu imi pasa de revelion imi pasa de ziua de azi de maine atat

| Florentina9210 a răspuns:

Ori cu familia sau sa merg in orasul iubitului meu sa il petrec cu el si cu ai lui parinti. Sunt niste oameni de nota 10.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Cu familia sau persoana iubita e cel mai frumos happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da. Mai ales la ce baiat bun am gasit!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Are si masina?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Are tatal lui, nu el. Insa, are un suflet de milioane si asta conteaza mult mai mult decat o gramada de fiare. Nu mai sunt fata care eram inainte, mi-am schimbat mentalitatea, totul. M-a facut sa vad viata cu alti ochi si sa ma simt fericita si iubita. Vorbim la telefon de la ora 1:00 pana la 3:30. Si a doua zi ne trezim din nou cu vocea fiecaruia in gand.
El e genul de barbat pe care l-am cautat de mult si mama il adora, desi se intampla foarte rar acest lucru.
Mi-am dat seama ca nu am gandit cum a trebuit, ca am judecat persoanele dupa situatia financiara dar si ele m-au judecat pe mine. Dar acum, nu mai conteaza trecutul, am uitat evenimentele, persoanele care mi-au facut rau, am iertat si am uitat!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Bravo, sincer, chiar ma bucur pentru tine, sper sa ramaneti impreuna pentru totdeauna, si sa aveti o viata fericita. Iti urez un revelion fericit alaturi de el happy

| oprescudorin11 a răspuns:

Nu-mi fac planuri! Intotdeauna am facut orice zi mai placuta decat mi-am inchipuit! Serios vorbesc.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cu prietenul si cu niste prieteni comuni. Nu stiu inca daca acasa la cineva dintre noi sau la un restaurant.

| Mayhem666 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Revelion placut atunciwinking

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Mayhem666):

Mersi la fel. happy

| LoveSleep a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Care prieten, tu n-ai prieteni.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu stiam ca incepi sa ai tendinta de a-ti proiecta problemele personale asupra altora. Daca tu nu ai prieteni, asta nu inseamna ca altii nu au.

| LoveSleep a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Am nimerit prost?
O să mai încerc zilele astea laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru LoveSleep):

Banuiesc.

Macar unul dintre noi are suficient timp sa il urmareasca pe celalalt. Ma bucur ca mentinem contactul. tongue

| LoveSleep a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Să-mi spui și mie cum îți faci timp smug
Nu pot să nu-l mențin, m-a prins chestia cu "Follow the white rabbit".

| OoBunnyoO a răspuns (pentru LoveSleep):

In primul rand, mi-am luat lectiile de limba romana in serios. Mai ales partea de citire si de intelegere, ceea ce evident nu ma face sa imi pierd prea mult timp cu aluziile neintelese. tongue

Continua sa-l mentii, mai ai mult de explorat, daca poti sa tii pasul, evident.

P.S. Nice comback.

| Clorox a răspuns:

Beau!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Ce bautura o sa bei? big grin

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Jack!

| syd2 a răspuns:

Sa mai traiesc o zi.

| Divy a răspuns (pentru syd2):

Omule odată mi-a apărut numele tău partea dreaptă de sus împreună cu poza ta oare s-o întâmplat ceva?

| syd2 a răspuns (pentru Divy):

Da, s-o intamplat. Nimic.

| Divy a răspuns (pentru syd2):

Serios? Să ști că îmi ești om de treabă

| syd2 a răspuns (pentru Divy):

Eu de treaba, hai c-am auzit-o si pe asta.

| Divy a răspuns (pentru syd2):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Ori ma imbat crunt ori stau cu familia.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Nu poti sa le faci pe ambele? laughing

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu prea pot laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

laughing

| untu a răspuns (pentru Deaad):

Nu te imbata crunt ca-ti distrugi ficatul! Nu stiai?

| Deaad a răspuns (pentru untu):

Nu știam.

| Divy a răspuns:

Aș vrea să dormbatting eyelashes

| Mayhem666 a răspuns (pentru Divy):

O viata ai, si pe aia o dormi? laughing

| Divy a răspuns (pentru Mayhem666):

Pare rău nu am găsit altceva mai bun de făcut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ma prefac ca dorm in timp ce binecuvantez toate rudele care vin la noi, poate de data asta nu mai ma saboteaza mama, doamne ajuta ^^

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-a sabotat? Saraca de tine laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Simt compasiunea!rolling on the floor Da, mi-a aprins lumina, mi-a scos castile din urechi si a inceput sa ma traga de maini.Mai lipsea sa ma traga jos din pat. ^^

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuia sa iti incui usa de la camera si sa ai lipit pe usa un afis cu "nu deranjati" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi amintesc niciun revelion recent. Probabil voi face acelasi lucru, cu cine si unde nu e prea relevant.

| Iunix a răspuns:

Mă uit pe Antena 1 la Dan Negru, ca în fiecare an. În rest ascult muzică, mănânc tort și ce mai e prin frigider ( nu sunt gras, mănânc câte puțin din fiecare ) sau fac ca într-un an, mă joc GTA toată noaptea și nici nu știu când a trecut revelionu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Foarte fain. Eu o sa am un ospat cu cola, chipsuri si alte chestii la fel de sanatoase ca alea (nici eu nu sunt gras, am 60 de kg si 175 de cm), probabil o sa ma joc un pic minecraft si o sa ma uit la anime, si o sa ascult muzica.

| August99 a răspuns:

Nu stiu inca. Ori stau acasa ori merg la o prietena.

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Adica il petreci ca o zi obisnuita? Si eu cam la fel happy

| August99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Cam asa.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Sa traiesc, sa iubesc;*

| HandaSei a răspuns:

Nimic, e doar o zi ca oricare alta...

Mi-am pierdut complet interesul de câțiva ani buni cam pentru orice sărbători sau ocazii de genul!

Poate am să mă uit maxim la un film cu tematica asta. ^.^

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

In afara de faptul ca se trece in alt an, nu e nimic special, de aia nici eu nu fac nimic special, doar profit de ocazia ca nu sunt parintii acasa.

| ălkjmhgf a răspuns:

O să fiu singură acasă şi probabil o să pierd timpul pe net şi o să-mi amintesc că anul trecut în aceeaşi zi eu şi un om foarte important pentru mine ne-am promis că acest sfârşit de an o să-l petrecem împreună, dar nu o să se mai întâmple asta...şi o să mă întristez. În fine, e o zi normală, se schimbă doar un an, nimic mai mult.

| Cliar a răspuns:

Nu o sa fac nimic special de revelion, bag o melodie doua in casti, bag si o sesiune de gaming si cam aia este smecheria. Probabil ca si eu as fi facut ceva maraton de anime doar ca nu mai gasesc de la un timp nimic pe gustul meu in materie de anime, am mai incercat diverse serii dar niciodata nu le-am continuat fiindca nu imi dadeau acea stare de : "trebuie sa vad neaparat ce se mai intampla". happy Bafta la maraton de revelion si daca poti lasa-mi un pm cu cateva anime-uri faine, din cate am vazut esti printre putinii care chiar sunt pasionati de cultura japoneza si manga/anime.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Cred ca si eu o sa bag o sesiune de gaming pe langa maratonul de anime.

| Axely a răspuns:

Stau, dorm, ma uit la seriale, anime, ma sinucid, ma bag in dulap, ma cert cu bunicamea... niste chestii foarte interesante xDD

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Cred ca raspunsul tau a fost cel mai fain de pana acum. Cum o sa te certi cu bunica daca te sinucizi? laughing Te sinucizi in dulapul in care te bagi? laughing Iti doresc revelion placut atunci.

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

SUNT CIUDATĂ, deci te rog... viata mea nu are nici ea vreun sens xDD

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Măiii, mai intai ma cert cu Domnișoara Mamaie xD
In timp ce mă bag in acel minutat dulap, iau si un cutit după mine si aia este, sfârșesc acolo.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Nici eu nu sunt departe de tine cu mult laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Cutit? Credeam ca o sa folosesti o franghie si bara pe care se pun umerasele.

| Divy a răspuns (pentru Axely):

Nu, te rog, cineva are nevoie de tine.

| Milmai a răspuns:

Eu la 00:00 leg o petarda de un balon cu mult helium si o dau unde se organizeaza artificiile si strig alluhabar!(nu stiu cum se scrie :X)

| ANDREIcelMICwww a răspuns:

Fa ambele variante ca eu stau pe pc si nu primesc pe nimeni

| ANDREIcelMICwww a răspuns:

Fa ambele variante ca eu stau pe pc
si dau dupa 7 zile cu petarde la 00 00 cu petarde de la balcon ca na doar stau la etaju 4