| denisuka98 a întrebat:

Hey, TPU :]!

Vreau si eu niste statusuri!

Dar, nu toate prostiile de statusuri, ceva mai special, mai diferit.

Multumesc! Fundalove struck

1 răspuns:
| Fluffii a răspuns:

Fericirea mi-o gasesc numai la tine,ai fost si ramai prima mea iubire.

Pretuiesc orice clipa cu tine,nu vreau sa ramana o amintire

Uneori sentimentele se schimba,amintirile nu

Azi plec, un nou inceput ma asteapta, azi plec, iubirea mi-a fost tradata, azi plec si las tot cei rau in urma mea

Nu te schimba pentru cineva care te vrea altfel fiindca mereu va fi cineva care te vrea pentru ceea ce esti

Daca te vad, sincer inca tremur..de ce imi doresc mereu sa fie ca pe vremuri?

uiteo.e fericita.stii de ce? pentru ca a invatat ca fraierii nu merita nimic

Dragostea nu inseamna de cate zile, luni sau ani sunteti impreuna. dragostea inseamna cat de mult va iubiti unul pe altul in fiecare zi

Fiecare poveste de dragoste este frumoasa, dar a noastra este preferata mea

Daca nu poti face o femeie fericita, nu impiedica pe altul sa o faca

Sufletul unui om poarta cu el cele mai frumoase amintiri

Cateodata nu distanta distruge o relatie, ci indoielile

doar timpul ne mai leaga de trecut si ne mai tine de mana, doar in amintiri mai putem fi impreuna

timpul ne invata cand si la cine sa ne intoarcem

sper sa.ti placa!