| Sdkl a întrebat:

Ceva idei de cadouri? Am la dispoziție în jur de 200 de lei.
Vreau să iau cadouri pentru iubitul meu și pentru sora lui. Ea e de vârstă cu mine (18 ani). Iar la el, chiar am rămas în pană de idei. Nu aș vrea să le cumpăr ceva scump ci ceva util, drăguț și care să simbolizeze Crăciunul, ce ziceți? Fundă!

Răspuns Câştigător
| daffyduckk a răspuns:

Hm, eu ii voi cumpara iubitului meu o sticla de vin, e in jur de 20 de lei si scrie pe ea "pentru cel mai bun iubit" asta am agsit in mall, desigur tu fiind din alt oras nu stiu unde ai putea gasi, mie mi s-a parut original si dragut.
Poti, de asemenea sa cumperi un lantic, o bratara de argint, sunt ieftine acestea.
Mai sunt niste jucarii in forma de oameni de zapada, din plastic [sau brazi], cu caciulite care daca le aprinzi lumineaza pe rand diferite culori, nici acesta nu e scump, si mie mi s-a parut un lucru dragut.
Mia sunt bentite cu, coarne de reni, sau fesuri de Mos Craciun.
Un set de cani dragut care sa aiba legatura cu, Craciunul sau iarna.

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Ii poti cumpara ceva de imbracat, daca gasesti un tricou cu ceva de craciun si sorei lui ii poti cumpara o bretara de craciun, sau un lantic ceva.

Succes wave

| mdaria a răspuns:

Ai pe acest site o gramada de idei
http://www.fungift.ro/magazin-online-cadouri/index.html

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Pentru ea ia o bijuterie din argint de aici http://bit.ly/1HO2S90 care sa nu depaseasca 80-90lei iar pentru el un ceas de la o firma cat de cat ok