| marya a întrebat:

Hey voua va mere sa raspundeti la intrebarile de pe TPU? dati-mi si mie un mesaj pe privat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

A fost o defectiune/problema a site-ului. Acum s-a rezolvat. Daca pe viitor se va mai intampla, nu intra in panica, pentru ca aceste probleme se rezolva de fiecare data, si de obicei destul de repede. Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@marya, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum funcţionează. Am păţit şi eu de dimineaţă şi am scris Ralucăi pe privat şi am constatat că s-a remediat situaţia.
Pa, pa.

| marya explică:

Si eu i-am scris multumesc pentru raspuns