| heymama a întrebat:

Hey.Vreau sa imi fac un blog pentru adolescenti si as vrea sa stiu ce cauta cel mai mult adolescenti si de ce sunt cel mai mult interesati. Sunt deschisa sa scriu de la fashion pana la dezvoltare persoana!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrie absolut orice subiect. Sfaturi pentru anumite aspecte cum ar fi increderea in sine, formarea relatiilor cu cei din jur, sfaturi fashion, beauty, cosmetice etc. Daca ai un mod frumos de exprimare si stii sa faci blogul sa atraga e perfect. Incearca sa numerotezi asptectele blogului, sa lasi mult loc intre paragrafe si sa-i adaugi multa culoare dar fara sa fie prea incarcat totusi. Accesul la articole sa fie usor de facut, nu sa fii nevoit sa nu stii pe unde sa cauti ca sa le gasesti.
Succes!

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu sunt adolescent...

Pai despre ce ai putea sa scrii?

1.Relatiile dintre adolescentii secolului 21.
2.Prietenii adevarati -pe cale de disparitie.
3. Facebook-ul in viata adolescentilor.
4.Filmele/Serialele/Anime-urile in viata adolescentilor.
5.Impresiile tale despre orice lucru...in acest fel poti sa vezi ce adolescenti mai gandesc asa ca tine.
6.Formarea personalitatii unui adolescent.
7.Prietenii din liceu si rolul lor in viata ta.

Sper ca v-am ajutat! Succes la scris!

| Kenya a răspuns:

Adolescentii cauta sfaturi in relatii, poti scrie si despre asta.
Sa arate dragut blogul, cat mai colorat.