| iuandfto a întrebat:

De ce sunt interesati adolescenti? Ce ii trebuie unui blog pentru adolescenti?

Răspuns Câştigător
| chrystyna a răspuns:

Pai, in mare sunt pasionati de vedetele momentului.Asa ca stirile mondene merg. Apoi fetele sunt moarte dupa horoscop si moda.Haine,make-up,accesorii,ce se poarta, cum te faci placuta pentru baietii din zilele noastre?, etc.Baietii,de fapt si unele fete(ca mine) sunt pasionati de masini, motoare, sport in general.Ai mai putea aduce stiri legate de scoala.Sau sa fie o rubrica in care sa vb ei deschis.Cum le e la scoala, cum se imbraca, etc.Am vazut mai multe.Acum ca e sezonul te-ai putea interesa ce destinatii din tara noastra sau din afara merita vizitate pentru o vacanta.Sa le dai niste idei. Te-am ajutat?

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Moda(fete), sport(baieti), dragoste, muzica si filme, recenzii la diferite carti sau parfumuri, stiri despre vedete, clipuri noi, etc.
fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult!