| OctavianSps a întrebat:

Heyo. Tot aud de chestia asta numita depresie, are cineva?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi romani o au... nu au chef de viata aia sant depresivii

| Sofer a răspuns:

Toți avem câte ceva.

| SG1995 a răspuns:

Am avut în adolescență, acum mai am stări de deprimare, dar nu nu aș numi-o depresie.

| OctavianSps explică (pentru SG1995):

Si te simti ok, cum treci peste ele in momentul in care apar?

| SG1995 a răspuns (pentru OctavianSps):

Acu da, cum trece peste, depinde cauze, la mine a fost că nu înțelegeam anumite chestii, și am ajuns să le înțeleg și așa am ieșit dintr-un cerc vicios.

| Nemessys a răspuns:

Eu am avut. Nu e tocmai ok. big grin Dar ma bucur ca am scapat de ea la timp.

| Endoryus a răspuns:

Nu stiu de ce am impresia ca majoritatea nici nu stiu ce e aia dar e moda aia "ai depresie? hai sa ne taiem venele impreuna". Ca de auzi ce motive penibile au de a fi depresi, iti tai tu venele inaintea lor.

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaRoman09 a răspuns:

Toti au cate ceva pe aici, poate si depresie...unu' mănâncă otrava de șobolani, asa l-a învățat maica-sa

Răspuns utilizator avertizat
| nastaseelenacristina a răspuns:

Unii au si nu isi dau seama, cred ca toti avem o forma mai usoara sau mai grava dar negam