| Bathoryy a întrebat:

Heyo!
Cand un tip iti spune ca te place si tu nu ai avut ocazia sa ii spui ca si tu, cum compensezi chestia asta? Vreau sa ii spun, dar sunt cam timida.Plus ca nu vreau sa ii spun asa direct.

Funda!

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Il pupi pe obraz (sau pe buze, apoi îi spui că îl iubești, cum știi tu cel mai bine (ca să nu pari superficială).

| CryForYourLove a răspuns:

Saruta-l!

| teoul a răspuns:

Fa-i complimente ca sa-si dea seama si la momentul potrivit spune-i daca crezi ca nu si-a dat inca seama.

| jasymiller a răspuns:

E simplu. Daca el ti-a spus deja ca te place, atunci poti sa ii spui si tu! Pana la urma, el a facut pasul cel mare. Si daca totusi nu ai curaj, zambeste-i, vorbeste cu el despre tot felul de subiecte interesante pentru amandoi, si asa va observa ca si tu il placi.