| dieanuk a întrebat:

Heyy...stiam o data un joc ceva cu rapunzel si era o poezie ceva de genu:rapunzel rapunzel asculta-mi cuvantul nu zbura mai repede ca gandul si da mana cu acele cu care o voi da eu; da` nu sttiu cum se joaca si care e faza in jocu ista. l`am uitat. funda pentru cine imi zice cum e...

2 răspunsuri:
| HappyGrumpy a răspuns:

Stiu eu raspunsul tau, am descoperit misterul poeziei acum 2 zile, cand doua prietene, ne-au mancat nervii o ora pana am descifrat secretul. este foarte tare dar nu vreau sa-l postez aici, in vazul tuturor.