| RândunelPisică a întrebat:

Hi TPU! am o intrebare :care este diferenta dintre un iepure de camp si unul de casa? fundita

Răspuns Câştigător
| BluDesign a răspuns:

Am mai vazut intrebarea asta undeva iar raspunsul la intrebare a fost cam dur.
iepurele de camp este independent si nu se bazeaza pe om ca sa-l hraneasca iar cel de casa e dependent de om alta diferenta ar fi ca traiesc in medii diferite.

Iar asta este raspunsul la intrebarea care ai pus-o tu dar pe alt site.

"Wild rabbits are in the wild, house rabbits live at a persons home...

wow you're an idiot witit whatever your name is."