| AirănMeidăn a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=HyJxZ8LXPcI
Observati vreo diferenta intre 2:30 si 2:40? Indiciu : uitati-va la podeaua holului.
Credeti ca e o greseala a staff-ului, sau de fapt totul era doar in mintea lui? Luati in calcul si faptul ca gardianul nu a reactionat in nici un fel, la fel si prietenul sau.

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu mai avea sânge, omu'.

| Exilee a răspuns (pentru LoveSleep):

Era cumva in menopauza?

| AirănMeidăn explică (pentru Exilee):

Ha ha ha cat de amuzant, nu

| AirănMeidăn explică (pentru Exilee):

Chiar nu poti raspunde serios la nici o intrebare?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Morala asupra imaturitatii. Imi cer scuze... Sincer sa fiu, m-am uitat de doua ori si n-am gasit o diferenta ..si am si ochelari.

| AirănMeidăn explică (pentru Exilee):

La 2:30 sunt dare de sange pe jos. La 2:40, daca te uiti atent pe hol, nu mai sunt. Si asta e un motiv pentru care am pus, pana la urma, intrebarea : era, de fapt, totul doar in mintea lui?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Pai, practic e o secventa. Este ca si cum eu ti-as aduce o secventa din Dorctor House in momentul unei hemostaze si te-as intreba care este cauza ei, desi pacientul a recunoscut chiar de la inceputul difuzarii ca a stat intr-un meidu cu radiatii Beta. Eu optez la vartianta ta pentru legarea acestor secvente ecranizate, dar am si presimtirea ca totul sa fie vorba despre o iluzie, daca stau sa judec dupa "psycho".