| DanaVisatoarea a întrebat:

Imi puteti spune ce va emotioneaza pe voi, orice de ex:
Pe mine ma emotioneaza foarte mult cantecul pasarelelor din vazduh care zboara neincetat, natura cu toate calitatile sale frumusetea padurilor toate culorile si plantele ce care le vad!
Cine imi spune ceva care sa emotioneze si pe mine si pe voi dau funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ma emotioneaza trenurile (in special cele din Romania imi plac foarte mult si tirurile). Imi plac ca sunt mari si cand mergi cu asa ceva te simti ca intr-un nor din cer e comfortabil.