| wrestlingdemic a întrebat:

Imi spune si mie cineva daca exista telepatie de ce e interzis sa se vorbeasca despre asta?(nu conteaza ca tu crezi ca exista ca nu exista ) daca nu crezi atunci ficitiv vorbind de ce ar fi interzis sa se vorbeasca despre asta? cat de secret sa si fie? ca doar nu e ca si cum ai face o crima.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este interzis sa se vorbeasca despre telepatie. Unde ai vazut asta?

| wrestlingdemic explică (pentru darrio2007):

Bine nu e interzis, dar de ce se tine secret? sunt oameni care au si nu recunosc ca au si psihologii au si nu recunosc, de ce? or sa-ti zica nu, eu nu citesc gandurile nimanui!

| dullcat a răspuns (pentru wrestlingdemic):

Sa interpretezi/citesti mecanismul de gandire al unui om pentru a-l ajuta nu inseamna sa ai puteri telepatice. Oamenii aia invata la o facultate pentru asta, nu se nasc asa.

| dullcat a răspuns:

Unde este interzis?

| VoidEternal a răspuns:

Nu exista telepatie.

| Theo94 a răspuns:

Nu e interzis sa se vorbeasca despre telepatie, nu s-a descoperit ca ar exista asa ceva.