| SADAS a întrebat:

Imi spune-ti si mie cum sa trimit un email corect?

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Intra pe http://www.yahoo.com si logheaza-te cu id-ul de pe care doresti sa trimiti emailul. Sau, dai click direct din yahoo messenger.
Ai intrat la yahoo mail si ai sa vezi o casuta in stanga cu:
- Inbox
- Drafts
- Sent
- Spam
- Trash

Asa, deasupra lor scrie " Check Mail " si langa " New ". Dai click pe " New " si ti se va deschide ca o " scrisorica ".
- To: aici va trebui sa scrii adresa de email cui doresti sa trimiti;
- CC:
- Subject: subiectul emailului/discutiei;
Mai jos scrii ce doresti.

Dupa ce ai terminat, deasupra ai sa vezi " Send ", fiind prima optiune. Mai verifici inca o data emailul sa fie corect, apoi dai click pe " Send " si ai terminat, emailul a fost trimis.:)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau
sugi