| SoJustMeAndU a întrebat:

Impinsa de plictiseala pun o intrebare stupida! Credeti ca exista extraterestrii?

10 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nuhee hee

robottttttttttt

| Thunderstruck a răspuns (pentru AlinaaAli):

Inseamna ca esti o credincioasa de-aia cu bale la gura care crede ca Pamantul e centrul universului.Pai cum **** mea sa nu exista ma extraterestrii atata timp cat universul e aproape infinit, si mai sunt miliarde de miliarde de alte planete foarte asemanatoare cu Pamantul? E imposibil sa nu existe alte vietuitoare in afara omului. Extraterestrii inseamna orice tip de vietuitoare, o bacterie, orice, nu inseamna neaparat omuleti verzi cu nave spatiale, mi-e mila de tine.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Thunderstruck):

Aha, da daaa, asa-i chatterbox

| Thunderstruck a răspuns (pentru AlinaaAli):

Deci recunosti ca (,) crezi ca Pamantul e in centrul Universului, ca ne-a creat doamne doamne sau ca nu exista extraterestrii?rolling on the floor))

| AlinaaAli a răspuns (pentru Thunderstruck):

Aha, da daa, asa-i chatterbox

| SoJustMeAndU explică (pentru Thunderstruck):

Imi puteai raspunde numai cu DA sau NU, nu trebuia sa-mi tii predici, apropo nu ai de ce sa-ti fie mila de mine, poate mie sa-mi fie mila de tine ca esti cam sarit.Si am pus intrebarea asta de plictiseala si sa vad ce parere au si altii, insa tu o iei prea in serios.

| Thunderstruck a răspuns (pentru SoJustMeAndU):

A vorbit cineva cu tine? eu am zis de alina, fata care crede in doamne doamne si care crede ca Pamantul e centrul universului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu te viziteze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista extraterestrii.

| SoJustMeAndU explică:

Imi puteati raspunde numai cu DA sau NU, nu sa-mi faceti predici, si apropo nu ai de ce sa-ti fie mila de mine poate mie sa-mi fie mila de tine ca esti cam ticnit