| Dizzyz a întrebat:

In legatura cu cs,ce-i mai multi dintre voi,aveti ceva cu botii.
De exemplu joaca unu cu boti pe youtube.Ce-i m-ai multi dintre voi radeti de el ca joaca cu botii.
De exemplu:"
"laughing), ala joaca cu boti!laughing)
Ce daca joaca cu boti?

3 răspunsuri:
| CristyMinecraft a răspuns:

Joaca slab boti sunt calculatorul dar depinde ce optiune vrei daca vrei easy=usor
daca vrei mediun=nici greu nici usor
daca vrei hard=greu
toate astea se face dela butonul h
funda?

| Dizzyz explică (pentru CristyMinecraft):

Deci voi aveti problema cu aia care joaca cu boti pe easy dar daca e pe hard n-aveti nico problema nu?

| CristyMinecraft a răspuns (pentru Dizzyz):

Pai hai sa zicem ceva boti sunt pf si pe hard
dar pe online se joaca copii priceputi astea e marea diverenta funda?