| AvalohAlyn a întrebat:

In Romania...nu poti reusi, daca nu lasi, in plic niste hartii..Si medicii au fraierii lor...sa traiesti trebuie' sa platesti.

https://www.youtube.com/watch?v=3AwNPUiJazE
E o parodie.

Cat de adevarat e lucrul asta?

In alte tari exista asa ceva?

E Romania tara mitelor?

Cum e de exemplu in Franta,Italia,S.U.A?
,
Se dau spagi la medici?

E trist, dar chiar au dreptate baietii astia, sa traiesti trebuie' sa platesti.TRIST.

Ce parere ai despre spagile pentru medici in Romania?

Răspuns Câştigător
| Whaveya a răspuns:

Sunt de parere ca nu ar trebui aplicate spagi in Romania si nicaieri altundeva. Nu cred ca in cele 3 tari mentionate de tine se dau spagi la medici. Parodie sau nu, tot trista e realitatea!

| Whaveya a răspuns (pentru Whaveya):

Mersi de funda, Alin! Te pupa Whave!

4 răspunsuri:
| Marrriaa a răspuns:

Toate intrebarile astea-s din capul tau?laughing Adica, toate 2000 si ceva de intrebari?!laughing

| AvalohAlyn explică (pentru Marrriaa):

Nu.Un extraterestru imi dicteaza si eu intreb laughing...Normal ca sunt din capul meu.laughing Cred ca am cele mai multe intrebari de pe TPUlaughing Aici ai dreptate.