| xMoTaNeL a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete, dar as vrea sa imi raspunda si fetele si baietii;
Ce parere aveti despre un baiat epilat pe picioare?

8 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Mie una nu-mi place ca un baiat sa se epileze pe picioare, de asta este barbat, nu este femeie sasi depileze picioarle. parerea mea

| xMoTaNeL explică (pentru aniiledha):

Ok.Multumesc de raspuns.

| bogdan1004 a răspuns:

E...intrebare buna si eu gandesc ca tine cu privire la epilat nu e o idee prea buna

| xMoTaNeL explică (pentru bogdan1004):

Problema la mine e ca eu am pe picioare mult par, parca's maimutoi.Ma gandesc ca mai bine ar arata picioarele epilate decat cu asa mult par... m-am mai luat odata cu bicu... dar intr'o zi deja incepuse sa creasca.

| mat31new a răspuns:

Ala e baietas.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu-i nimic anormal la asta.

| xMoTaNeL explică:

Si 2 pareri de la fete va rog.

| tattooman a răspuns:

Parerea mea e **** ala care se face...