| S1mplu a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati, vreau sa stiu si eu cui nu ai place fotbalu, mie chiar nu-mi place sa ma uit la niste. cum alearga ca nebunii dupa o mingelaughing)deci care dintre baieti nu ai place fotbalu ia sa vad:p

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da' tu la ce te uiti? La schimb de mame?rolling on the floor

| S1mplu explică:

Nu,da daca nu imi place :p

| S1mplu explică:

Tin sa rectific : "Fotbalul nu e baza" Ce "Drk" De Barbatie e Aia Daca Alergi Dupa o Minge Si Te Mai Si Accidentezi Ca Prosturolling on the floor Yo Sincer Nu Imi Place Si Asta e,Fiecare Cu Cei Place Corect?tongue, Ftotbalu Nu Iti Arata Cat De Barbat Esti.:-J Numa tampenii scoateti din gura sa mor eulaughing Yo niciodata no sa ma schimb ca sa ma dau pe fotbal, ca pentru mine e cel mai naspa din toata lumea:p:p:p si nimeni nu ma poate contrazice.Si ma roby eu aici am pus intrebarea pentru cine nu ai place fotbalu,deci astept oameni care cu adevarat nu le place fotbalu, nu niste pici ca tine care zic ca fotbalu te face barbat, ceea ce nu e adevarat:p

| Roby720 a răspuns:

Fotbalul este un sport care caracterizeaza baiatul! Joci fotbal esti masculin si atragator.Nu joci fotbal, at uitate la hannah montanna.FOTBALUL E BAZA!