| tombraiderunderworld a întrebat:

Buna tuturor.
Mie imi place fotbalu dar nu stiu prea bine regulile jocului.
Vreau sa-mi ziceti si mie toate alea ce inseamna penalty corner si celelalte ca nu le stiu pe toate laughing.
Stiu ca ii o intrebare cam stupida. Multumesc kiss

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci tomb raider?happy

| tombraiderunderworld explică (pentru anonim_4396):

Da:* joci si tu? imi placeee mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru tombraiderunderworld):

:* Da e jocul meu preferat, legend-ul l-am dat peste cap, anniversary la fel, din pacate underworld nu-mi merge bine am placa video slabacrying

| tombraiderunderworld explică (pentru anonim_4396):

Uff. >:d< imi pare rau ...eu le'am terminat pe toate 3. da sa vezi underworldu ce greu mergea...da tot l-am trecut cu bine devil). Acum mai am doar tomb raider anniversary smug inainte imi era frica sa ma joc pe el laughing).

| anonim_4396 a răspuns (pentru tombraiderunderworld):

Am gasit o modalitate sa-l joc, ma apuc de underworld in curandbig grin! SAnatae numa' bine!

| tombraiderunderworld explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur :* sanatate si tie :*

| 3my098 a răspuns:

Penaltyul e lovitura de la 12 metri
Cornerul lovitura de colț
Outul e atunci când mingea se duce în afara terenului, atunci un jucător din echipa adversă se duce și aruncă mingea de la margine cu mâinile
Fault e atunci când un jucător lovește (intenționat sau nu ) alt jucător advers. Pentru lovitură minima cartonaș galben pentru lovitură mai gravă cartonaș roșu
Scopu fotbalului e de a băga mingea in poarta adversă
Nu știu ce să mai explic dacă mai ai intrebări intreabă-mă

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru 3my098):

Lovitura de la 11 metri nu 12!

| 3my098 a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Da 11 nu 12. Am greșit grăbindumă