| loverock a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce va place la o fata?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Caracterul, comportamentul, aspectul fizic, parul bine pipetanat sau ma rog sa arate bine, silueta, dintii cam astea thinking

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand personalitatea. Conteaza sa fie sincera, comunicativa, prietenoasa si intelegatoare. Pentru o relatie e nevoie si de un aspect fizic placut.

| louis3 a răspuns:

Sa fie cat mai naturala, comunicativa, si care stie ce vrea de la viata.Sa stie atunci cand sa glumeasca, si sa fie serioasa atunci cand trebuie.Si un lucru important, sa nu se dea ceea ce nu va fi niciodata, asa cum fac majoritatea in ziua de azihappy