| gabitza25 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce va place voua la o fata?

Răspuns Câştigător
| predator64 a răspuns:

Hmm,sa nu fie pitipoanca,adica sta numai si numai cu gasca de fete,sa vorbeasca despre toate prostiile.Una asa mai singuratica,sa nu fie dusa cu gandul la alte chestii, sa nu profite, sa se implice serios in tot, sa fie frumoasa(nu e neaparat daca este foarte de treaba, fiecare cu placerile lui)sa nu se tina de prostii multe altele... mai asteapta raspunsuri

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stie din prima privire ca eu nu sunt barbat de insurat si sa-si dea seama ca imi place viata in singuratate fara sa intrebe de ce.

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

S-o crezi tu!

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

De ce?

| floresdemayo a răspuns (pentru mgtow):

Nu-ti zic.

| mgtow a răspuns (pentru floresdemayo):

M-a ti in suspans atunci.

| Hombre a răspuns (pentru floresdemayo):

Te inteleg ca fata ca ti-e jena dar am spus-o eu. laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Hombre):

Nu m-am referit la chestii jenante, crede-ma. Cu atat mai putin la chestiile specificate de tine. Tu stii din exeperienta, ei bine, eu n-am această experientă. Probabil ai intalnit in viata ta, una-două nimfomane si cataloghezi orice fată după "caracterul" ălora (daca si alea, să zicem, pot avea... caracter). Nu sunt toate asa. Nu toate sunt lesinate după acele...intimităti. Nicidecum.
Eu cu Spetsnaz... avem secretele noastre, nu pe bază de prostii si alte d-alea laughing. Nu le deconspir, oricum. Eu i-am raspuns lui, nu celei care a adresat intrebarea.
Si-apoi, Doamne, surpriza, credeam ca esti fată, nu băiat! rolling on the floor

| Hombre a răspuns (pentru floresdemayo):

Eu acum am observat ca intreberea este pusa baietilor despre fete. laughing

| Liviucu a răspuns:

In primul rand aspectul, pentru ca daca e urata, nu prea poti sa iubesti orice. Degeaba ne laudam ca altele ar conta inainte de asta, ca ne mintim pe noi. Dupa aspect urmeaza comportamentul ei, fie in societate, fie cu mine in particular si mai ales asta. Dupa comportament urmeaza calitatile, iar daca are mai multe defecte, cu atat mai bine, putem sa le transformam in calitati amandoi. Urmeaza sa stiu cum sta cu igiena, daca e sufletista, cuminte in relatii, daca obisnuieste sa dea papucii unui baiat dupa cam 2 saptamani de relatie.

Ar fi multe de spus, as scrie caiete intregi. Trebuie sa nu poata o zi fara mine pentru ca numai astfel mi-ar demonstra ca sunt aerul ei ce il respira...

Si sa fie foarte dulce. Oricand si oriunde. Cu mine. happy

| Hombre a răspuns:

Sa fie putin destept,putin inalt, putin atlet si ceva bani dar toate astea eclipseaza in fata mătărângii care le place cel mai mult si ti-o spun din experienta.

| WR104 a răspuns:

Felul de a fi, cum gandeste, cum se poarta si neaparat sa aiba 1 mil euro in cont.
Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| WR104 a răspuns (pentru gabitza25):

Tocmai ca nu am zis doar de bani.

| Fan7a a răspuns:

Depinde de persoana, mie personal imi place o fata sensibila, cu ochi albastri sau verzi, si sa se simta bine prin preajma mea

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sper sa nu crezi si tu aiureli...cum au crezut altii ca vreau sa-ti "transmit"! Doamne, Dumnezeule cat de departe pot merge unii DOAR cu gandul, însă cu fapta... nici nu vreau să mă gandesc laughing Mammma-mia!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aoleeeu, cum interpretează unii!

| Shatteredx a răspuns:

Chipul + caracterul

| i86e2 a răspuns:

Cred că mi-ar plăcea să fie inteligentă, să nu mă plictisesc când discut cu ea.

| lSummerl a răspuns:

Fata,caracter,desteapta etc

| SomeRandomDude a răspuns:

Eu sunt la oras deci am noroc numai de pitipoancehappydeci imi bat joc de ele cas pitipoacehappy

| Cristiana4 a răspuns:

Majoriatea isi bat joc de elesad Respect pentru baiatul care iubeste o fatahappy

| Flaviucu a răspuns (pentru Cristiana4):

Si noi iubim crede-ma. Si la mine cel putin de la 14 ani in sus, nu a existat un moment in viata sa nu iubesc pe cineva sau cel putin sa imi placa de o persoana.

| Cristiana4 a răspuns (pentru Flaviucu):

Ma bucur ca iubesti.Dar pe la mine prin zona sunt numai smecheri care isi bat joc de fete...

Răspuns utilizator avertizat
| Cristiana4 a răspuns (pentru gabitza25):

In Orsova...Un oras

| nastasestelian11 a răspuns:

Ochii,si sa fie o femeie de gasca.

| lipsauser a răspuns:

Eu cred ca fiecare baiat este atras de lucruri diferite la fete, daca e sa ma intrebi pe mine sunt atras de simplitate. Exista vorba aia fizicul atrage dar intotdeauna caracterul indragosteste..deci