| ionela_2126 a întrebat:

Intrebare pentru baieti!
Ce vreti voi de la o fata, o relatie de prietenie cu o fata, o relatie (in adevaratul sens al cuvantului)?
Ce ati face sa cuceriti o fata?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau ceva anume, că nu-mi iau subaltern, să-i cer să fie cumva sau să mă aştept eu să facă ceva anume pentru mine.

Ca să "cuceresc" o fată aş face, în mare parte, ce fac mai toţi băieţii ca să îmbârlige câte una: i-aş spune ceea ce vrea ea să audă. Mare chestie...

| marian951 a răspuns:

Depinde de fata.
De cele mai multe ori vrem o relatie de la o fata si ne prefacem ca vrem sa ne imprietenim cu ea ca sa o cunoastem mai bine(dar noi o vrem de iubita)daca o fata nu este frumoasa de cele mai multe ori nu vrem sa avem legaturi cu ea.Ca sa o cucerim mai intai intram in vorba cu ea, o tachinam putin, apoi o scoatem la un suc si ii zicem intentiile noastre.
Asta asa mai pe scurt