| mpopescu01 a întrebat:

Intrebare intrebatoare! Baietilor, de ce va doriti doar aventuri? Atunci cand ati putea avea o relatie serioasa spuneti ca vreti sa va distrati si dupa sa va ganditi si la o relatie in adevaratul sens al cuvantului?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu generaliza,tu acuzi o omenire intreaga ca moare de foame,cand asta se intampla cu nici jumatate din planeta!
Nu toti baietii sunt la fel,asa cum nici fetele nu seamana intre ele.
Intotdeauna se va gasi baiatul potrivit, ajunge doar sa nu te grabesti, sau sa ramai blocata in vreo obsesie despre alesul inimii tale.
Viata iti da milioane de optiuni, nu le arunca pe toate brusc, tragand concluzii inainte de vreme!

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu trebuie sa generalizezi. Daca nu iti place fata decat ca aspect, si ea e usoara, cat de fraier sa fii sa nu profiti?
Daca fata e cuminte, deja incepe sa iti placa de ea.
Si daca intr-adevar iti place si te indragostesti, ai doua variante: dai bir cu fugitii pentru ca altfel ea e ultima si singura, sau ramai pentru ca vrei sa fie ea ultima si singura.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu sunt chiar toti la fel

| Jackul336 a răspuns:

Mai studiaza temperamentele afla ca flegmaticii si mai ales melancolicii sunt oameni care dezvolta sentimente si atasamente speciale

iar fetele (70% din ele) ii gasesc drept indivizi plati din pdv al personalitatii

| andrei1993a a răspuns:

Si eu am fost asa, imi doream doar aventuri, nu ma gandeam sa am o relatie stabila cu o fata, asta pana cand am cunoscut o tipa de care m-am indragostit. iar acum nu-mi mai arde de aventuri sau sa combin alte fete.

| TravisForest a răspuns:

Baietii sunt diferiti, nu sunt la fel toti. Pot sa iti spun ca "baiatul" e cea mai curioasa fiinta de pe pamant! Probabil prin asta intelegi tu partea a2 a!
O noapte frumoasa sa ai!

Travis.

| Đεмоη a răspuns:

Raspuns raspunzator laughing! Cand pui o intrebare incearca sa nu acuzi. (: Poti spune de ce unii baieti isi doresc asta. in fine.Eu sunt un tip caruia nu ii plac aventurile ci relatiile de lunga durata de exemplu! Eu daca nu iubesc nu pot face sex, nu ma atrage si nu ma simt bine.

| mpopescu01 explică (pentru Đεмоη):

Rectific! Intrebarea se adreseaza doar anumitor baieti! happy