| Doarunaltutilizator a întrebat:

Intrebare pentru baieti dar cred ca si fetele pot raspunde aici presupun.
Care a fost cea mai penibila replica a ta de agatat pe care i-ai spus-o unei fete unui baiat pe care ai vrut sa o cuceresti sa il cuceresti_

16 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nu era replică de agăţat ci un adevăr, dar voiam să-i zic că numai când îl văd simt fiori şi din greşeală mi-a ieşit pe gură că atunci când îl văd mi se întoarce stomacul pe dos. Mă mai şi uitam duios în ochii lui şi nu pricepeam ce nu e în regulă. Se pune?

| T0T a răspuns:

Nu am avut vreo replică penibilă din punctul meu de vedere. Adică eu nu am replici, eu când zic ceva trec atât prin filtrul gândirii cât și prin filtrul sufletului iar ca să concep o penibilitate ar trebui ca ori filtrul să fie defect ori cele două domenii în care mă adâncesc să fie unele superficiale sau să nu fie ceva anume pentru un anumit aspect iar dacă nu e aș minți și mie nu îmi place să mint.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

'Fata, cumva tatal tau e padurar ca mi-a devenit bustean', asta mi se pare geniala si are un simt al umorului mult prea penal!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce mai faci diavole?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Imediat mă voi culca. Aștept crăciunul cu frică. Am motivele mele.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Vise placute, noapte buna

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

La fel.

| OldSoul a răspuns:

"Vrei sa iesim la colindat impreuna?"

Nu a fost aceasta, nici nu-mi amintesc, dar pare o replica interesanta, care e chiar posibil sa tine, oricum eu nu sunt genul sa folosesc replici de agatat.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing nu am spus-o eu, dar am tinut-o minte:
"Esti cumva Gillette? Pentru ca esti perfect barbatesc"
rolling on the floor

| Doarunaltutilizator explică (pentru justanotheruser99):

E chiar tare.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Sincer? Nu mi se pare chiar atât de amuzant.

| deeeaqq a răspuns:

"Te ai născut pe tunete că ești trăsnet" blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o replica care imi place mult, nu am folosit-o pentru ca sunt fata, iar replica este spusa de un baiat unei fete
"Tu esti paharul, iar eu sunt apa pentru ca vreau sa ma vars in tine"
sau ..mai e una faina
"esti o bunaciune astrala, vrei sa ne placem reciproc?"
stiu ca am raspuns partial la intrebarea ta laughing)))

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu folosesc astfel de replici.