| Stefana_6141 a întrebat:

Intrebarea banala a zilei:Ce nume va plac? Ce nume v-ar place sa ii puneti copilului vostru?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Pai sa vedem:Alesia, Raluca, Adela, Lavinia, Raisa, Patricia, Andreea, Miruna
:Robert, Alexandru, Razvan, Sebastian, Bogdan, Gabriellove struck

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fata - Alexandra, Elena, Carina, Laura, Maia, Valeria, Lia, Sandra, Violeta, Sabrina, Patricia, Victoria, Diana, Alesia...
Baiat - Andrei, Vlad, David, Cristian, Maxim, Valentin, Dan, Alex, Geo, Robi, Leo...

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca am sa am fetita am sa-i pun numele Casandra sau Natalia
Daca o sa fie baiat o sa-i pun numele Fabian sau Damian.
Imi plac foarte mult numele acestea.

O seara placutahappy

| Libelle a răspuns:

Ceva dupa numele lui taicaso logic
si apoi un nume care incepe cu A. imi place adina, diana, andrei, raul, mateo, bianca, maria

| ĄŇÐİ a răspuns:

Daca e fata lavinia sau camelia iar daca e baiat sabin sau darius

| A_5617 a răspuns:

Dadea

| dorutza_9395 a răspuns:

Imi place foarte mult numele Beatrice.Ar mai fi Rossana, Xena, Cristiana, Alina.
Iar de baieti:Andrei, Florin, Doru, Iulian, Marius.

| kosmyn98 a răspuns:

Cristina