| MusicisMusic a întrebat:

Intrebarea banala a zilei:Ce numa va plac? Ce nume v-ar place sa ii puneti copilului vostru?

Răspuns Câştigător
| georgyana98georgy a răspuns:

Fata- Raluca, Diana, Alexa, Alexia, Stefania, Teodora, Cristina

Baiat- Bogdan, Rares, Andrei

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Alexandra si Andrei.

| ForbiddenLove a răspuns:

Imi plac urmatoarele nuyme de fete:Isabella, Emily, Priscilla, Anna, Adela
si de baieti:Christian, Nathaniel, Kevin, Razvan
...imi plac mult mai mult numele pe engleza decat cele pe romana.

| Bianca_4346 a răspuns:

Daca ar fi fata i-as pune Adela, Teodora(asa o cheama pe cea mai buna prietena a mea)sau Ilinca.
Daca ar fi baiat i-as pune David, Teodor, Alex sau Octavian.

| BlueEyes a răspuns:

Daca ar fi fata :Bianca sau Cristina si daca ar fi baiat:Robert sau Mario happy

| Ancestralsoul a răspuns:

Cristian, Sorin, Bogdan, Petra, Gabriela, Laura.

| MusicisMusic explică:

Nu mi se pare atat de amuzant

| lifeistough a răspuns:

Daca e baiat Marian iar daca e fata Daniela!

| ancan a răspuns:

Pt fetite : Mara / Alexandra
Pt baietei : Alexandru / Radu

| al3xal3x1 a răspuns:

Daca e fata Vasilica sau Marghioala si daca e baiat Marghionel sau Belus

| lora3u a răspuns:

Daca ar fi baiat : ciprian, dany, silviu, razvan
daca ar fi fata : roxana, loredana, georgiana, isabela, gabriela, delia

| Ann95 a răspuns:

Daca e fata Charlotte, daca e baiat Niko

| Alle_2299 a răspuns:

Ion şi mărie laughing (cei de la TPU nu m-au lasat sa scriu cu majuscula al doilea nume ...cica prea multe majuscule laughing )

| Raluca_6071 a răspuns:

Emma love struck, Andda
si
Mihai, Gabi love struck

| Elly55 a răspuns:

Fata:alece, beatrice, roxana, loredana, andreea dar cel mai mult primele 2 baiat:alex sau adrian btw si pe mine ma cheama teodora

| :X:X a răspuns:

Daca e fata ana sau paula daca e baiat ii pun ionut sau stefan thinking
?

| bittersweet_1621 a răspuns:

Baiat:Raul, Filip, Adrian. Fata:Silvia, Sandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele care-mi plac in mod deosebit sunt: Katya(nu e numele meu real), Cleopatra; Kevin, Leonard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e baiat razvan/vlad iar daca e fata kassandra/karla big grin

Întrebări recente