| mariaWoW a întrebat:

La messenger cand deschid o fereastra sa vorbesc cu cineva jos imi apare o fereastra cu alte emoticonuri decat cele de la mess.Am instalat din gresela un program apoi l-am sters dar acea bara tot a ramas.sad
Nu mai pot scapa de ea.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Este cumva vorba de SweetIM? Acele smiley-uri se pot dezinstala din Control Panel -> Add/Remove Programs (XP) sau Programs and Features (Vista/7/8). Cauti SweetIM in lista de programe si dai Uninstall. Sa inchizi messengerul inainte sa faci asta.

| mariaWoW explică (pentru Jijell):

Da exact acela este meersi multbig grin.

5 răspunsuri:
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Du-te in Start -> Control Panel -> Add/Remove Programs -> cauti programul si il dezinstalezi. :*

| PotatoMustDie a răspuns:

Cred ca este vorba de SweetIM.

| BluishAngel a răspuns:

Si mie imi apare exact la fel sad

| Never4ever a răspuns:

Si mie imi apare la fel si ma enerveaza.crying