| Madden a întrebat:

La o trecere de cale ferata cu bariera, opresc pe acelasi sens, in urmatoarea ordine incepand de la bariera, un motociclist, o caruta si o camioneta. Dupa trecerea trenului motociclistul incerca sa-si porneasca motocicleta, dar nu reuseste. Soferul camionetei claxoneaza. Calul se sperie de claxon si il musca pe motociclist de ureche.
Cine este vinovat? ( argumentati, primul raspuns corect are funda)

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Motociclistul, ca nu avea benzina!rolling on the floor

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda, madden!

| Oxanna a răspuns:

Motociclistul, pentru ca nu purta casca

| Madden explică:

Motociclistul dar nu pentru ca nu purta casca