| anonim_4396 a întrebat:

La o trecere de cale ferata cu bariera, opresc pe acelasi sens, in urmatoarea ordine incepand de la bariera, un motociclist, o caruta si o camioneta. Dupa trecerea trenului motociclistul incerca sa-si porneasca motocicleta, dar nu reuseste. Soferul camionetei claxoneaza. Calul se sperie de claxon si incepe sa necheze, dupa care tulburat, il musca pe motociclist de ureche.
Cine este vinovat pentru urechea motociclistului?
1 calul
2 caruta
3 toti
4 camioneta cine imi da primul raspunsul corect primeste fundita.
5 motociclistul

Răspuns Câştigător
| hd04wbw a răspuns:

Motociclistul clar pentru ca daca avea casca nu avea cum sa il muste calul.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Motociclistul!

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Trenul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carutasul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parintii rolling on the floor

| biacool a răspuns:

Motociclistul, pentru ca nu avea casca.