| niemand a întrebat:

Lol... o lezbiana din cartier se tine dupa mine! ma face de ras oriunde as merge si imi zice ca ma iubeste, ca o sa ma faca sa o iubesc, nu mai vorbesc de cat de peibil arata totul in ansamblu. E disperata! spune ca se omoara daca o mai ignor mult, iar eu nu stiu cum sa mai scap de ea...help! ce sa fac deci sa ma lase dracu in pace?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu se omoara, rade-i in fata si spune-i sa mearga la un control ca e cu capul

| Fantasy a răspuns:

Ce idioata.incearca sa o eviti