| juniper a întrebat:

Ma bucur ca am descoperit TPU, este cel mai super site si imi place ca ne ajutam intre noi, doar de acolo vine si sloganul: Toti Pentru Unu si Unul Pentru Toti.
Iubesc TPU, ce va place cel mai mult la TPU? Ati vrea sa schimbati ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu iubesc TPU... Trăiască Toţi Pentru Unu! Aş vrea să dispară toată prostia dar ştiu că asta va rămâne doar la statut de vis, tu juniper ştii cel mai bine. Acum sper că te bucuri că nu ai plecat atunci şi că ai rămas printre noi. big hug

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As modera numarul de intrebari. Unele sunt mai mult decat stupide.In rest, e okhappy

| JeSa a răspuns:

Buna!
Schimbare?( ceia ce stiu, ca nu e posibil )!: INVIDIA (mare)a unor pers. de asa iti va "bate la ochi" pe parcursul postarilor, si c-a sa fii rasplatit cu jigniri/insulte,,, de asa ti se taie cheful, in'fine, ca "au grija"; asadar, cum tine si de bunul simt al fiecaruia,,, multora le lipseste.
Ca sfat, de e sa fii iritat, judecat, insultat,,, sa incerci sa nu le dai "apa la moara", dar asta nu inseamna ca tu sa jignesti big grin
P. S Legiuitoarea stie ce zice, te rog, prieteneste, sa mai gandesti inainte sa învinuieşti.
In rest, succes!
Cu drag, Jessytongue

| juniper explică:

@Legiutorea important este sa-i ajuti pe ceilalti.

| DoarOana a răspuns:

Dar cand se sterg intrebarile?

| AndreeA_4571 a răspuns:

Ador TPU deoarece aici ii pot ajuta pe cei care la randul lor ma vor ajuta pe mine cand am o nelamurire.
L'am descoperit intamplator cand am cautat ceva pe google si nu prea am fost tentata sa imi fac un cont dar dupa aceea tot intamplator soarta a facut sa il gasesc iar si atunci mi-am facut cont.
Il ador si nu cred ca exista un site de gen TPU mai bun!
Pupici tuturor utilizatorilor TPU! kiss

| MihaLoveYou a răspuns:

E super, nu as schimba nimic, chiar m-am gandit sa pun si eu o astfel de intrebare, eu sunt cam noua si ma descurc pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi place sa dau sfaturi, sa aflu mai multe referitoare la calculator, la ce mai este nou. as vrea sa fie mai multi utilizatori, sa nu se mai raspunda la unele intrebari cu jigniri, cu luare la misto.ar trebui sa fim mai uniti. dar este super si asa:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Începe să mă scoată din sărite faptul că nu mă pot loga la serverul site-ului! Când îți este lumea mai dragă, te scoate de pe site.
Acum am văzut că s-au șters și multe întrebări la care am răspuns și eu.
Raluca, nu te gândești la noi care răspundem că ne pierdem timpul aici și ca drept mulțumire sunt șterse. Este timpul să schimbi tactica de acceptare și postarea întrebărilor.
Sincer, mie nu-mi convine să pierd timpul aiurea.
Dacă se mai continuă așa, mă retrag de pe site și îmi șterg și contul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@juniper draga, legiuitoarea are dreptate aici. Nu e corect ca o intrebare care ajunge pe site sa fie stearsa dupa cateva zile cu tot cu raspunsuri. Din moment ce a fost aprobata, sa ramana pe sitehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juniper, eu vreau sa stiu ce-nseamna juniper si sa pui o poza cu tine tongue