| anonim_4396 a întrebat:

Ma inrosesc la fata rau de tot, si toata lumea se uita la mine ciudat cand se intampla asa ceva (sunt si baiat), pentru ca sunt timid! ce pot face? nu mai suport!

1 răspuns:
| 4b a răspuns:

Problema asta cu inrositu' o au mai multi; fata-ul meo de exemplu se face ca racullaughing mi s-a spus sa am mai multa incredere in mine, ceea ce te sfatuiesc si pe tine( adica tu...in tine)big grin La un moment dat, iti vei putea stapanii sentimentele, ai rabdarehappy