| Scorbut a întrebat:

Cum fac sa nu ma mai inrosesc la fata? Mi se intampla foarte des. Cand e cald, cand e frig, cand am emotii...m-am saturat de chestia asta, devine stanjenitor ca toata lumea se uita la mine ca la exponate de muzeu straight face

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aceeaşi problemă o am şi eu, din păcate trebuie să învăţăm să ne stăpânim emoţiile.
Te pup!

| Andeuta a răspuns:

NU exista remediu asa este metabolismul tau. In scimb ai putea incerca niste fond de ten si pudrabig grin

| bogdanho a răspuns:

Sa nu te mai inrosesti la fata nu prea depinde de tine insa ai putea tine asta sub control daca nu ai manca picant si mancare prajita!