| Ralp a întrebat:

Mai exista cineva ANTI "Lala Band" si "Pariu cu viata" si alte prostii? Eu una m-am saturat sa tot dau de obsedati de acestia! Nu au altceva mai bun de facut decat sa te enerveze si pe tine cu tampeniile lor! Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu sunt toti romanii fani.Eu nu sunt nici fan, nici anti-fan, dar ii apreciez ca depun efort si chiar au talent si au luat si note mari la bac.
O trupa care ar merita dispretuita cu adevarat este ONE DIRECTION.La La Band ai nostri sunt de n ori mai talentati.Nici nu exista termen de comparatie! Bafta! :*

| ImSorryThatImNotPerfect a răspuns (pentru Floreenofficial):

Of,of,of.Hai s-avem o mica discutie.1D nu merita sa fie dispretuiti.Au milioane de fani din toata lumea.Sunt cea mai mare trupa.La La Band ai vostri canta niste cantece fara sens, enervante.1D au fost la X Factor si au lucrat mult acolo.Albumele lor au fost si sunt numarul 1 in multe locuri.Si La La Band ce-au facut? Au auditionat si eu pentru roluri intr-un serial plin de drama si porcarii si au devenit faimosi in tara.1D a castigat vreo 28 de premii.La La Band ce premii a castigat? Baietii sunt talentati, amuzanti, dragalasi si multe altele.Ne-au invatat pe toti fanii lor o multime de lucruri frumoase si pentru unii chiar sunt motivul pentru care mai sunt in viata sau zambesc.De exemplu, fetele care sunt hartuite la scoala, sunt numite urate, grase etc. mai tot timpul.Baietii ne-au facut pe majoritatea dintre noi sa ne simtim si sa ne dam seama ca suntem frumoase.Nu in cazul meu, dar ma rog.Mereu au grija de fanii lor, le aduc mancare cand stau cu orele in sir si asteapta sa vina baietii la chestii de genu' Meets and Greets si asa mai departe.Respecta fetele foarte mult, au grija de fanii lor si cel mai important ii iubesc. Abia astept sa vad ce o sa raspunzi. Poate te gandesti la un argument puternic in legatura cu dispretul tau pentru ei.Aah, si sa nu vii la mine cu replici de genu' sunt gay, urati si asa mai departe.Ah si inca ceva...Las-o balta.MORE FOR ME. rolling on the floor

| EmaCha a răspuns (pentru Floreenofficial):

Cum sa-i compari pe cei din One Direction cu mascaricii aia (ca sa le zic frumos, ca dup-aia imi inchid astia contul daca m-apuc sa-mi exprim parerea sincera despre ei) din asa numita LaLa Band. Alora din LaLa Band le sunt prelucrate vocile pe calculator la greu! Mai mult dureaza prelucrarea vocilor decat inregistrarea unui cantec! Sincer, chiar m-am saturat de redusii astia mintal din porcaria asta de trupa! Am avut ghinionul de-ai intalni odata si mai aveau putini si incepeau sa strige "hai, siktir!" cand si-au vazut distrusii de fani. Dupa mine, toti ratatii aia din LaLa Band sunt niste zero-uri barate pe langa cei din One Direction. Macar cei din One Direction inca isi pastreaza vocile, spre deosebire de afonii aia din LaLa Band, care au trecut la "muzica de calculator".

| Diabolique a răspuns:

Keep Calm or...

| EmaCha a răspuns:

Telenovela aia ordinara n-ar trebui sa se numeasca "Pariu cu viata", ci "Pariu cu nervii mei". Ce c**** de telenovela mai e si asta? Nici alea de pe acasa nu-s atat de stupide! Sincer, chiar puteam sa trec peste prostitutia asta intelectuala daca nu se luau de mine distrusii lor de fani! Si pana la urma, ce c****uri de melodii au? Pana si alea de la Hannah Montana sunt mai inteligente! Tot ce-mi doresc e sa moara toti distrusii astia ca sa-mi pot vedea si eu linistita de treaba... straight face

| Wøodenpints a răspuns:

Dă-mi un AK47 să-mi exprim ura mai bine.

| Чернобыль a răspuns:

Da!
Eu.Ii urasc pe astia.

| eu4you a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza! La inceput nu eram chiar ANTI "LaLa Band"...dar,dupa ce au inceput toti obsedatii sa imi faca capul calendar, aceasta trupa mi-a iesit, si prin ochi, si pe nas, si pe gat! Si se intreaba lumea de ce suntem un popor de analfabeti.In ziua de azi nu mai gasesti in Romania decat obsedati de facebook, de manele, si de telenovele.Pentru ca asta este acest "Pariu cu viata":O TELENOVELA IEFTINA.Cel mai rau ma enerveaza ca, acesti "fani" incearca sa te faca si pe tine sa iti placa (te forteaza).Si acum, gata cu criticile ca incep maniacii sa sara pe noi, si o sa-ti mai stearga si intrebarea!laughing

| SlenderWomen a răspuns:

De la mine din clasa eu si o colega suntem singurele care uram serialul si trupa si sondajul arata ca ca 2 din 26 urasc lala bend

| SlenderWomen a răspuns:

Ati vazut ca s-au fabricat si biscuiti noi anti lala cred ca ne-am otravi cu de aia daca s-ar face si actimel asa acea colega ar fi moarta

| AndreeaaD a răspuns:

Nu sunt chiar "ANTI" insa nici mie nu imi plac.Toti romanii sunt disperati.Lala Band in sus, Lala Band in josI don't want to see e stresant.
Dupa parerea mea, majoritatea sunt niste tinerei, care joaca pentru prima data un rol, il joaca bine intr-adevar dar de ce atata agitatie nici eu nu inteleg.Problema mea e ca nici nu prea imi plac serialele muzicale.

| Frunziix3 a răspuns (pentru AndreeaaD):

Eu sunt anti fanii innebuniti. O_O
Chiar nu au altceva de facut decat sa ii urmareasca pe aia CHIAR PESTE TOT?
Anca moare si pe urma se trezeste. Imi explici asta? straight face

| Mihaelaaa13 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza obsedatii Lala Band si pe facebook etc..numai din astia gasesti...si mai sunt si din aia care se dau drept personaje din Pariu cu Viata s.a ...noi facem parte din putinii care urasc aceste specimene!laughing

| Ralp explică (pentru Mihaelaaa13):

Mda. Le creeaza pagini si alte prostii oh go on M`am saturat de ei! De`abia astept sa le treaca odata toata obsesia asta! laughing

| AndreeaaD a răspuns (pentru Ralp):

Probabil o s-o tina asa pana se termina serialul. Dupa parca vad ca nici nu ii mai intereseaza.

| Satanel8964 a răspuns:

Trupa de ****

| Oprea_Ana_1993 a răspuns:

Trupa de nimic, invata copii de 10-12 ani[acestia se uita in medie] sa fuga de acasa cu iubiti si sa se... in fine nici originali nu sunt i-au piesele altora si le canta! Ce sa zic de teatru...
Oricum asta e parerea mea

| Simina123456789 a răspuns:

Nici eu nu ii suport, dar asta e pareriile nu se discuta!

| Bidica_Larisa_1982 a răspuns:

Eu cred ca serialul e preaaaaa exagerat. Azi aia e calcata de masina, maine e insarcinata, poimaine se drogheaza, fata valoreaza nustiucati mii de euro, o urmareste unu' care o vrea moarta... OAMENI BUNI, DACA NU AVETI TALENT NU VA MAI BAGATI LA SERIALE. "trupa" aia FURA melodii si le mai pun si pe albumele lor. Eu sunt CONTRA

| ancageorgi a răspuns:

Cum sa urasti lala bend si pariu cu viata este cel mai tare