| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Maine incepe scoalaaa! Ce parere >avetii?::*

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu mâine sunt de serviciu pe școală. Succes la ore, dragi copii! laughing
Baftă

| Adorable a răspuns:

Ma bucur pentru ca imi revad colegii si am despre ce scrie pe blogul meu!
Si vreau sa imi iasa mediile putin mai mari ca pe primul, deci ma pun pe invatat. happy

| elasexygagica a răspuns:

Zoooperlove struck abia astept sai mai fac farse invatatoarei impreuna cu kolegii meilove struck

| remusbb a răspuns:

Lasa ca mai vine vacanta de paste big grin
oricum asta e!
m-am plictisit fara sa-mi vd tovarasii big grin

| Marynna a răspuns:

Mai...nu pot sa spun ca ma bucur, ca nu ma bucurlaughing nimeni nu cred ca se bucura, decat cei carora nu le place acasathinking dar incerc sa ma consolez cu ideea ca ma mai distrez la scoalahee hee

| Amaliutss a răspuns:

Pai, ma bucur ptk stau in pauza, dar faza cu invatu' e de jale, deci nu vreau la scoalacrying

| Sas a răspuns:

Oribila nu imi place scoala