| patry166 a întrebat:

Ce parere avetii de ZUMBAAA.

4 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Un''dans'' unde dansatorii parca sunt bagati in priza, asemanatoare cu niste maimute pe steroizi amatoare de dubstep laughing...o stupizenie.

| patry166 explică (pentru Bris):

Aceea stupizenie o practic. laughing

| Bris a răspuns (pentru patry166):

Mai intrebat ce parere am ...am fost foarte sib=n cera, nu te supara da` eu critic aproape orice si exista critica buna si critica rea laughing

| WhatMeanLove a răspuns:

-mai,e un sport(cred cel putin) care a atras in lume multi, multi oameni.In orice caz, trebuie sa ai conditie fizica ca sa-l practici.