| Mehh a întrebat:

N-am ce face... Ce-ati visat aseara?
Eu nu mai stiu sigur, dar imi amintesc ca-mi cazusera dintilaughingMulti din fata, jos, vreo 5 cred...So 1-2 de suslaughing
Voi ce-ati visat?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-mi amintesc să fii visat ceva.
Pa, pa.

| Savy a răspuns:

Eu am visat ca spargeam cuiva dintii. S-au dus vreo 5 de jos si vreo 1-2 de sus, toti din fata. Coincidenta?

| Mehh explică (pentru Savy):

Nu chiar...Mie mi-au cazut; nu au fost loviti...au cazut pur si simpluhappy

| Savy a răspuns (pentru Mehh):

Esti sigura?

| Mehh explică (pentru Savy):

Handrid percentlaughing(stiu ca-i gresit)-100%

| AnaAmalia31 a răspuns:

Eoo am visat un vampir...ciudat e ca parea atat de real... iti poestetesc eooo la scala! laughing si visul meu se leaga de dinti!laughing

| Mehh explică:

Da' ce-aveti voi cu dintii?

| xerox a răspuns:

Te-am dat cu capu de bordura.