Ne vedem la o inghetata la McDonald's?

Vino la McDonald’s sa te bucuri de cel mai popular desert al verii.

Luni, 21 aprilie, echipa McDonald’s Romania isi așteapta consumatorii in numar cat mai mare sa se bucure de o supriza speciala: inghetata la cornet gratis pentru toata lumea.

Racoritorul desert va fi oferit tuturor consumatorilor din tara care viziteaza oricare restaurant al companiei.

Oferta este valabila o singura zi.

63 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
McDonald’s-ul meu preferat este acela de la ieșirea în autostradă către Pitești!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Inghetata am gratis en la feria laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nici macar gratis n-as baga in mine chimicalele alea de la McDonald's!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da sigur că da

| Digital112 a răspuns:

Nu a inteles nimeni laughing

Racoritorul desert va fi oferit tuturor CONSUMATORILOR din tara care viziteaza oricare restaurant al companiei.

Adica, doar daca(,) cumperi ceva primesti o inghetata gratis(nu iti da nimic gratis daca nu cumperi nimic )

| LTAA a răspuns (pentru Digital112):

Te inseli amarnic:
https://ro-ro.facebook.com/......742634144/
La comentariul lui Retailers Romania, Mc' Donalds Romania a raspuns:
"Inghetata este gratis pentru toata lumea si nu e conditionata de cumpararea unui alt produs.".

| Digital112 a răspuns (pentru LTAA):

Bine,
dar cum sa te duci sa ceri inghetata gratis? laughing
mie mi-ar fi rusine laughing

| LTAA a răspuns (pentru Digital112):

Am fost la La Mc Otopeni si Balotesti, si am mancat doua inghetate, trebuie doar sa ceri, sunt din "partea casei".

| MihaelaDart a răspuns:

As vrea sa se livreze pana in Grecia gratis laughing

| AlexanderAdrian a răspuns:

N-as mai manca de la MacDonalds nici batut.

| SLS a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

De ce?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru SLS):

Ca-si bat joc de consumatori, tin ingredientele pe jos si in frigidere mizerabile, nu au grija, produsele sunt facute cu ulei folosit de enspe ori iar burgerii sunt jenant de mici pe langa ce se arata in reclama, iar inghetata, daca ai stomacul tare sa nu-ti faca totul terci atunci mananca tu ce vrei la MacDonalds. Un fel de ruleta ruseasca pana ajungi la spital cu toxiinfectie alimentara severa. Eu am fost de doua ori acum vreo 5 ani si norocul meu n-am patit decat o indigestie dar un amic a patit-o destul de nasol.

| SLS a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu am stiut ca in halul ala a ajuns Mc'Donalds, mancam mereu acolo cand traia tati si mancarea era buna, sau cel putin asa imi amintisesc, eram foarte mica pe atunci.

| William a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

De ce? Ce s-a intamplat?

| Patriciia a răspuns:

No.

| Dariusuu a răspuns:

Păcat că nu am niciun MacDonalds în apropiere dar am să mă cinstesc cu o Napoca la pahar.

| PedoBarbie a răspuns:

E târziu acum, dar răspunsul era da.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca e gratis n-am nimic impotriva.
Desigur, doar daca nu cumva trebuie sa cumpar ceva pe langa acea inghetata, caz in care nu ma deranjez.

| LTAA a răspuns:

Probabil ca da, posibil la Mc' Donalds Virtutii, langa Ford.

| LTAA a răspuns:

Nu stiu daca ne mai vedem, ca a fost ieri "ocazia". happy

| andrei1237 a răspuns:

Poate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu pe 21 iulie? McDonalds si logica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super,dar nu pot ajunge happy
Cel putin am inghetata acasa :0

| doreal a răspuns:

Eu stiam ca la bucatarie sunt soareci. Mai bine mananc una acasa laughing, mai ales facuta de mama big grin.

| Pinocchio a răspuns:

Sa inteleg ca ma inviti?

| KateMiddleton a răspuns:

Ne vedem

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Da,de ce nu?

| diaac a răspuns:

Mi-ar placea.

Răspuns utilizator avertizat
| TempestUV a răspuns:

Cum sa nu.Merg pana in centru pentru o inghetata si cine stie daca e proaspata.

| musiiic a răspuns:

Şi pentru noi, cei de peste hotare? laughing

| Swan39 a răspuns:

Adică locul acela unde se servesc gunoaie numite "mâncare" şi animale moarte pe bandă rulantă? Nu, mulţumesc, mai bine stau şi flămânzesc.

| milkie a răspuns:

Unde sunt eu nu este McDonald's :/ Mananc o pizza laughing

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu, multumesc.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu,nu cred happy

| RobertFHC a răspuns:

Nu laughing