| PastilluTsaaa a întrebat:

Neatsa TPU love struck!

Am o mikutsa rugaminte la voii [pentru fanii anime love struck ]

Imi puteti recomanda un anime cu demoni /vampiri, cu dragoste, fantasy, drama... ceva ce sa cuprinda 2 lumi paralele ( fara Inuyasha, Naruto, Vampire knight, Ao no Exorcist, Nana, Romeo x Juliet, Paradise Kiss)... Daca se poate si o micka descriere puppy dog eyes!

Multsumesc muuuuulth d tot kiss!

App. Voth la totsi cei care raspbatting eyelashes iar FUNDITSAaaaa celui mai complet raspuns love strucklove struck!

Va PuuuPaceshk kisskiss!

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

-Zero no Tsukaima
-C
-Angel Beats
-Rosario + Vampire
-Yu Yu Hakusho
-Black Rock Shooter
Mai sus ai o lista de anime-uri ce contine : O lume paralela. Fiecare contine unul sau doua sau toate genurile care le'ai pus mai sus. Descriere pentru fiecare gasesti http://myanimelist.net/ aici. Noroc!