| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti ce inseamna daca cineva rade in somn? Mi s-a intamplat foarte des sa visez ceva haios si sa ma trezesc razand in hohote, de nu ma mai puteam opri worried Oare e pentru ca am un simt al umorului foarte dezvoltat, ori e pe fond de stres?
A mai patit cineva asa ceva?

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu e nimic anormal. Nu stiu daca toata lumea a patit asta dar eu da. M-am trezit si plangand cand am avut cosmaruri, si razand cand probabil am visat ceva ce m-a facut sa rad. Deci nu e nimic anormal.