| denisa2003 a întrebat:

Nu stiu pe cine sa aleg dintre doua prietene foarte bune sad, la ora de sport am jucat baschet eu cu o prietena contra celeilalte, un copil din echipa adversa faulta intruna, iar ai nostri erau 2 pe 1 sau 3 pe 1, iar in timpul asta ele nu au mai vrut sa joace si....acum trebuie sa aleg intre ele...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa alegi niciodata intre doi prieteni. Daca ele nu se inteleg una cu alta, trebuie sa incerci sa le impaci. Daca nu reusesti, ramai prietena cu amandoua, fara ca ele sa fie prietene intre ele.